Přípravný tým konferencí

Kontakt

Pro přímé spojení s organizátory kontaktujte prosím Zuzanu Paulinovou
e-mail: zuzana@online-media.cz, telefon: 737 283 091
Organizátorem konferencí je společnost Best Online Media s.r.o., sídlo společnosti: K Louži 2/1311, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČO 28515145, DIČ: CZ28515145, web: www.online-media.cz

Petr Mandík

petr-mandik_web

Majitel společnosti Bispiral, s.r.o., a šéfredaktor magazínu BusinessIT.cz, aktivně působí na tuzemském trhu IT a médií od roku 1994. Od roku 1997 pracoval jako redaktor české mutace časopisu Computerworld amerického vydavatelství IDG, od roku 2005 pak jako jeho šéfredaktor. Od roku 2011 je Petr Mandík majitelem společnosti Bispiral provozující několik různorodých webových projektů a šéfredaktorem odborného IT magazínu BusinessIT.cz.

Zuzana Paulinová

zuzana-paulinova_web

Majitelka firmy Best Online Média, s.r.o. působí od roku 1995 na českém reklamním trhu. Od roku 2001 se věnuje prezentacím firem na internetu. V letech 2001 do 2005 pracovala pro portál Atlas.cz ve vedení obchodu, v roce 2005 pro společnost Ataxo a od roku 2006 je nezávislou majitelkou vlastní firmy. Mediální zastoupení Best Online Média aktuálně zastupuje 24 webů, z toho 19 webů o informačních technologiích. Zuzana Paulinová se zajímá o digitální marketing, sociální média a věnuje se i dalším potřebám českých firem. V oblasti konferencí vidí velký potenciál, protože digitální svět nemůže plně nahradit osobní setkání.

Vratislav Pavlík

vratislav-pavlik_web

Nezávislý odborník v oboru marketing a eventy s téměř 20 letou praxí v oboru. Více jak 15 let působil jako jednatel společnosti WIRELESSCOM a jako vydavavatel časopisu TECHNOLOGIES&PROSPERITY. Své zkušenosti pak od roku 2010 uplatnil ve vydavatelství IDG Czec Republic na pozici event director, kde založil a jako šéfredaktor redigoval časopis Congress World. Stál u založení a  nebo jako výkonný ředitel konference stál u takových projektů jako byly konference a kongresy TELEINFORMATIKA, Tinf, Energomatika, ITS, NavAge, ICT ve školství a ve zdravotnictví, BigData, ASE XXII Planetary Congress atd.

Jarmila Frejtichová

Jarmila Frejtichová
Jarmila Frejtichová v současnosti působí jako šéfredaktorka odborného časopisu ProfiHR a redaktorka vydavatelství Management Press. Sedm let vedla měsíčník Moderní řízení ve vydavatelství Economia a před tím deset let působila ve vydavatelství IDG, nejprve jako redaktorka týdeníku Computerworld a poté jaké šéfredaktorka měsíčníku Business World (dnes CIO).